آگهی استخدام
Pooya Gharb | به پویا غرب خوش آمدید

hands

عنایت پروردگار، همیاری مسئولین و ایثار همکاران ما را بر آن داشت در حرکتی نو در عرصه رشد، بالندگی و سرفرازی ایران اسلامی ودر راستای تحول و خودکفایی کشور عزیزمان گامهایی برداریم.شرکت پویاغرب درسال 1373 فعالیت خود را درخصوص تولید انواع هادی های هوایی آغاز نمود که شاخصترین فعالیتهاو اهداف شرکت از ابتدا تاکنون به شرح زیر می باشد

گام اول درسال 1378 با ظرفیت تولید 90 تن در سال، انواع هادیهای ACSR خطوط توزیع (مینک، فوکس، داگ، هاینا و....) را تولید نمودیم.

 گام دوم درسال 1380 انواع کابلهای ACSR خطوط توزیع و فوق توزیع (اسکواب، لینکس و...) را با ظرفیت 3000 تن در سال تولید نمودیم.

گام سوم درسال 1382 این شرکت توانست علاوه بر کابلهای ACSR خطوط توزیع، فوق توزیع و انتقال با اضافه کردن تولید فیبرنوری، ظرفیت تولید خود را به 9000 تن درسال برساند. 

گام چهارم برای اولین بار در ایران شرکت پویاغرب درسال 1384 موفق به تولید مفتول فولادی کلد شده گردید که عمر کابل را (در مناطق مرطوب) به ده برابر افزایش داده و همزمان ظرفیت تولید کارخانه به 25000 تن درسال رسید. 

گام پنجم ایجاد واحد تحقیق و توسعه، درسال نوآوری و خلاقیت(1387) تیم تحقیق و توسعه موفق به ثبت سه مورد اختراع گردید.

 

1- دستگاه بافت سنج کابلهای هوایی برق فشارقوی

2- دستگاه گام سنج دیجیتال انواع کابلها

3- دستگاه فیکسچر نئوماتیک ظرفیت تولید دراین مرحله به 50000 تن درسال رسید.

گام ششم باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری درسال اصلاح الگوی مصرف(1388) موفق به تولید نسل جدیدی از هادیهای هوایی باتولید نسل جدید کابلها ظرفیت تولید سالانه به 90000 تن افزایش یافت.

گام هفتم اندیشه توسعه ای و همت مضاعف مجموعه منجربه تولید هادیهای پرظرفیت نظیرACSS & ACSS /TW و ACCC(کامپوزیت) شد.

گام هشتم شرکت پویاغرب در راستای اهداف و سیاستهای توسعه و سرمایه گذاریهای کلان خود در نیروگاه(تأسیس شرکت نیروگاهی پویا) و ترانس(شرکت ایران ترانسفو) سرمایه گذاری نمود.

و کلام آخر باتوکل برخداوند و همیاری مسئولین محترم و ایثار کارکنان در کمیت و کیفیت و نوآوری و خلاقیت، طبق فرمایش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، در سند چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران، نه تنها در منطقه بلکه در جهان حرف نخست را خواهیم زد.

شهریار پرویزی رئیس هیئت مدیره

Ask a question
1000 characters left